KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13372450
nr 1337 2450
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, Modell. Olja på duk, oramad, 81x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:52:10
3/7 08:58:19
100 kr
13/7 12:02:37
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler